Anmälda 2016

Här kommer alla anmälda att publiceras. Kontrollera gärna att allt stämmer

Here will all entered be published. Please check correctness.

Klass   Lagnamn Namn Namn SI-pinne   Middag
BIKE DAM Longstocking EvaStina Berger
Karin Nyberg
Camilla Eriksson Låna   3
BIKE DAM Velodamerna Margareta Meiton
Jessica Winberg
Sofia Bäckström 343824   3
BIKE HERR Astrazeneca IF/Team Norrvalla Robert Jansson Kristian Jansson Låna   2
BIKE HERR Bröderna_Pettersson Philip Pettersson Claes Pettersson Låna   2
BIKE HERR EVRY-where Robert Löfgren
Håkan Johnsson
Åke Johansson
Kenneth Hedman
Låna   4
BIKE HERR Joy something Peter Hagren
Mats Åberg
Johan Bevemyr Låna   2
BIKE HERR Mudbikers Håkan Roos
Joonas Castren
Andreas Lindvall
Stefan Haffling
Låna   4
BIKE HERR Ren & Stimpy Alfred Hernandez Franz Tiensuu Låna   2
BIKE HERR Skuggjägarna  Allan Everum
Johan Strandberg
Jörgen Kard Låna   3
BIKE HERR Team Flow Adam Engström Martin Engström 27670   2
BIKE HERR team Stig axel Kullmann Lasse Persson Låna   2
BIKE HERR TEAM ZURICH Christoffer Karlsson
Göran Roos
Erik Blom
Gustavo Lopes
Låna   4
BIKE MIX ELU IF  Peter Grafström
Erik Jakobsson
Nadia Larsson Låna   3
BIKE MIX JOYride Karin Hagren
Katrin Boberg Bevemyr
Birgitta Erlandsson Segerström
Mats Segerström
Låna   4
BIKE MIX Lövfajters Wiviann Ottosson
Christoffer Jansson
Karl Utterback Låna   3
BIKE MIX Murphy's law  Daniela Renner
Viktor Zilling
Björn Renner
Melvin Jakobsson
2050737   4
BIKE MIX NPK Per Jonasson
Karin Baxter
Niklas Hultgren 660317   0
BIKE MIX Stockholm CK Rain Lond Emmy Thelberg 997903   2
BIKE MIX Team Grappa Mikael Färjsjö
Johan Hyensjö
Petra Färjsjö
Anna Hyensjö
Låna   0
BIKE MIX Team Mellhorn Malin Mellhorn Matias Mellhorn Låna   0
BIKE MIX Team Missing People 3.0 Karolina Örnstedt
Robert Hulthén
Anders Karlsson 449377   3
BIKE VET-HERR Järla Grand Gents Jan-Erik Wiberg Lars Englund 819489   2
BIKE VET-MIX Stockholm Multisport 50+ Johan Hamilton
Per Nylund
Annika Malmberg Hamilton
Erik Nylund
611216   4
RUN DAM Piff och Puff Lena Pontén Kinna Nilsson Låna   0
RUN DAM RE-group Rebecka Hallerby Emelie Genarp Låna   2
RUN DAM Systrarna Widén Britta Alstad Lisa Härmark 2104493   2
RUN DAM Team Forrest Harmony Paula Kirkegaard Annelie Ståhl Låna   2
RUN DAM Ytflykt Mikaela Waller Birgitta Wingqvist 17428   2
RUN DAM ÅsaåEva Åsa Neubeck Martinsson Eva Rimnäs 450292   0
RUN HERR DC Runners David Pamsjö Christoffer Börefeldt Låna   2
RUN HERR Goldboys Jason bransome Erik Herne 2048780   2
RUN HERR Hedersknösarna Kim Kåberg Kristofer Heder Låna   2
RUN HERR Kristoffer och Tomas Kristoffer Roupé Tomas Mannerstedt Låna   2
RUN HERR Lugna puckon Erik Dyrelius Anders Kökeritz 2063868   2
RUN HERR Springavilse Conny Svahn
Fredrik Malmén
Erik Junberger Låna   2
RUN HERR Team Biffarna Patrik Larsson Johan Parkvall Låna   2
RUN HERR Team Puderjägarna/The Jibbers Jakob Rasmussen Karl Mårtensson Låna   2
RUN HERR Team Rockrunners 99 Krister Svensson Christian Josephson Låna   2
RUN HERR Team TiFo Erik Forsblom Daniel Rytz Låna   2
RUN MIX Hibbi Lotta Sjöberg Mikael Svensson 347316   2
RUN MIX Kurzemnieki Ilze Cakle Imants Caklis 895487   2
RUN MIX Laxforsen swimmers Mikael Amlert Anna Söderberg Amlert 2093433   2
RUN MIX På strecket Torkel Skogman Kari Gardelin 9090090   2
RUN MIX Sisu och Pannben Linda Forsström Gunnar Hedin Låna   2
RUN MIX SK Fågelvägen Fredrik Hansson Sara Wedrén Låna   2
RUN MIX Team Aquapower Christian Johansson
Jessika Breding
Sara Fällman Låna   3
RUN MIX Up&Down Camilla Carlsson Lennart Jansson 7581029   2
RUN VET-HERR Krister och Olle Krister Gumaelius Olle Westblom 9580728   2